Amor brousící šípy
porcelán, pestře malovaný, kruhová základna ve tvaru skaliska, pod stromem jeden amor brousí šípy, druhý amor leží, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, ryté číslo modelu E 26, vtlačené číslo 65, kolem pol. 19. století, výška 21,5 cm, poškozené listy a nářadí amorů (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Amor brousící šípy
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |